Sevgili girişimci gençler,

TTNET tarafından Ekim 2011 tarihinde başlatılan “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi 2012 yılında eğitim programına hızla devam ediyor. TTNET olarak “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projemize, ikinci yılında da yetenekli gençleri eğitime davet ediyoruz.

İZMİR-ESKİŞEHİR-ADANA-ERZURUM-ANKARA-DİYARBAKIR-TRABZON-KAYSERİ-SAMSUN-İSTANBUL illerinde gerçekleşecek eğitimler 3’er gün sürecek. MIT Enterprise Forum Türkiye tarafından gençlere; müşteri segmentleri, değer konumlandırması, müşteri ilişkileri, gelir kaynakları, maliyet yapısı, stratejik ortaklıklar gibi başlıkları içeren dokuz aşamalı iş modeli geliştirme eğitimi verilecek. Bu eğitimlerin sonunda MIT Enterprise Forum Türkiye katılım belgesi almaya hak kazanacaksınız.

İzmir eğitimi 22-23-24 Şubat 2012 tarihlerinde Gediz Üniversitesi, Menemen Kampüsü’nde gerçekleşecek ve İzmir eğitim açılışında T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Binali Yıldırım katılımlarıyla bizleri onurlandıracak.

Sizlere yaratıcı ekonomiyi tanıtmak ve yeteneklerini bu vizyon doğrultusunda geliştirmelerini sağlamak için verilecek eğitimlerin başvurularını almaya başladık.

Yaratıcı ekonominin sunduğu fırsatları keşfetmek, sektörün ihtiyacı olan alanlarda seçkin eğitimlerden ücretsiz faydalanmak, sektörün başarılı yöneticileri ile tanışmak ve “Katılım Sertifikası” alarak özgeçmişlerini bu değerli tecrübe ile zenginleştirmek isteyen tüm yetenekli gençleri, yani sizleri TTNET’in sunduğu sosyal sorumluluk projesinden faydalanmanız için bekliyoruz.

Başvuru formuna http://www.yaraticiekonomiyedestek.com/form-sayfasi linkinden ulaşabilirsiniz.

İzmir’de görüşmek üzere.

 

twitter/L_EbruCokisler

  1. Beraat
    26 Eyl 2012 2:01 pm

    Sadece bu illerdemi olacak ? Bitlise’de gelecekmisiniz mesela?

Yorum Yapın