Aralık 2011’de başlattığımız Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek projemiz tüm hızıyla devam ediyor.

Projemize şu ana kadar 4500’den fazla başvuru aldık. 170  yaratıcı genci, sektörün önemli temsilcileri ile bir araya getirdik. Yıl sonunda hedefimiz 1.000 kişiyi bu eğitim süreçlerinden faydalanmasını hedefliyoruz.

Dijital içeriğin üretilmesi, sunumu, ticaretin elektronikleşmesi alanlarında verdiğimiz eğitimler ile kariyer fırsatları hakkında farkındalık yarattık, eğitimlerimizi Dünya’nın saygın üniversitelerinden MIT’nin Girişimcilik Forumu tarafından verilen iş modeli uygulamaları ile destekledik.

İstanbul ve İzmir etkinlikleri sonrası katılımcılardan aldığımız geri bildirimler bizleri gerçekten mutlu etti. Katılımcıların, konuşmacılarımızdan ilham alması, aldıkları eğitim içeriklerinin güveni ile projelerini hayata geçirmek için harekete geçmeleri yakaladığımız başarının en mutluluk verici sonuçlarından oldu.

Adana, Mersin, Niğde, Osmaniye, Hatay, Karaman, Nevşehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis’ten de başvuruların açık olduğu eğitimlerimize 16-18 Mart 2012 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde devam edeceğiz.

Proje hakkında bilgi almak ve ücretsiz eğitimlerden faydalanmak isteyenler  http://www.yaraticiekonomiyedestek.com/ sitesini ziyaret edebilirler.

 1. TTnet yaratıcı gençleri ödüllendirmeye devam ediyor | PC Extra Online
  12 Mar 2012 10:43 am

  […] destek yaratıcı ekonomiye destek projesinde geçen yaklaşık 3 aylık süreçte toplamda 170 genci sektörün önemli temsilcileriyle bir araya getirmiş. Hedef, 2012 sonuna kadar bu rakamı 1000′e […]

 2. ebru yıldırım
  13 Mar 2012 9:32 pm

  ben izmirde ki eğitimlere katıldım.gerçekten çok güzeldi.kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.çok başarılı bi organizasyon..teşekkürler TTNET Ailesi

 3. Ahmet Ceyhan
  19 Mar 2012 10:05 am

  Adana’da güzel bir etkinliğe davet edildim.Hayat botu çaba gösterip bir yerlere gelmiş eğitmenler bizlere hayat tecrübelerimize artı değer oluşturabileceğimiz bilgiler sundular. Hepsinden allah razı olsun… Teşekkürler TTNET..

 4. minho
  10 Eyl 2012 7:41 pm

  neden 18 yaş sınırı var? kardeşim 14 yaşında ve bu konulara çok ilgili.. bence liselilere özel bir eğitim programı da olmalı.ki bu şekilde üniversite tercihleri bile değişebilir..bu konuda yetenekleri varken sırf iş garantisi var diye başka mesleklere yönelmek zorunda kalmazlar..

Yorum Yapın