TTNET WiFi hizmetimizle birlikte TTNET’liler kuşlardan bile daha özgür.

Belki izlediniz, belki henüz rastlamadınız ancak geçtiğimiz cumartesi günü en beğenerek seyrettiğim TTNET reklam filmlerinden biri yayına alındı.

Markamızın aynı zamanda yeni reklam platformunu başlattığı bu filmin başrol oyuncusu, üniversite yıllarımda vapurdan simit atarak beslediğim bir İstanbul martısı:) O yıllarda özgürlüğüne hayranlık duyduğum martıların artık çok da kolay bir hayatları olmadığının farkındayım. Bir lokma simit için vapurun farklı seferlerini takip etmek pek de özgürlük değil…

İnterneti bilen, onunla yaşayan kullanıcıların dünyasında geçen yeni reklam filmimizde tartışılan da kuşların mı yoksa TTNET WiFi hizmetiyle 7.000’e yakın noktadan ücretsiz internete bağlanan TTNET’lilerin mi daha özgür olduğu. Filmin mizahi dili ile gülümsememek imkansız:)

 

 

Evet… Genişbant internet erişim hizmetimizle havaalanlarından marinalara, kafelerden restoranlara kadar Türkiye’nin 81 ilinde 7.000’e yakın noktada, taşınabilir bilgisayar, tablet bilgisayar veya WiFi uyumlu cep telefonu üzerinden internete ücretsiz olarak bağlanabiliyorsunuz.  Martılar TTNET’lilerin özgürlüğünü kıskanmakta çok da haksız değil:)

Üstelik hizmetimiz tüketicinin sürekli değişen internet bağlantısı ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına da cevap verebilecek bir servis.

Türk sinemasının en başarılı komedyenlerinden Engin Günaydın’ın sesi ile hayat verdiği alıngan martının maceraları devam edecek. Şu anda da twitter.com/kusbakisi hesabında takipçileriyle esprili konuşmalar yapıyor:)

TTNET WiFi ile sizi benzersiz bir özgürlük deneyimine davet ediyoruz…

 

Reklam filmini izlemek için tıklayınız.

 

  1. Mustafa
    10 Eki 2012 2:44 am

    Biraz daha gerçekçi olsaydı daha iyi olurdu sanki o martı

Yorum Yapın