TTNET İşyerim paketlerinin içerisinde ek bir ücret ödenmeden sunulan bulut bilişim çözümlerinden TTNET Webim ve Kurumsal e-Posta, TTNET müşterisi işyerlerinin en son teknolojik ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlandı ve kullanıma açıldı.

TTNET Webim ile birlikte müşteriler, alan adlarını (örnek: isyerim.com) kaydedip kurumsal web sitelerini kolayca oluşturabiliyorlar. Kurumsal e-Posta ile müşteriler, alan adları uzantılı e-postalarını (örn.: isyerim@isyerim.com) oluşturup kurumsal iletişimlerini bu e-posta servisi üzerinden yapabiliyorlar.

Yeteri Kadar Kapasite

TTNET İşyerim Ekonomik, Profesyonel ve Profesyonel Ekstra paketleri ile sunulan TTNET Webim 5 GB ve 10 GB barındırma kapasitesiyle, Türkiye’de ve hatta dünyada sunulan en cazip tekliflerden birini oluşturuyor. Kurumsal e-Posta ile 5 ya da 10 adet 5 GB değerinde e-postalar oluşturulup kullanılabiliyor.  Bu paket özellikleri sayesinde piyasadaki çözümlerin çok ötesinde cazip fırsatlar sunuyor. Tüm bu özellikler, TTNET İşyerim Paketleri ile ücretsiz bir şekilde size ulaşıyor.

Her Seviyede Web Sitesi Yapma Araçları  

TTNET Webim’de her seviyede kullanıcı için web sitesi yapma imkanı var. Bunları aşağıda kısaca tanıyalım:

30 Saniyede Kolay Site ile daha önce hiç web sitesi oluşturmamış kullanıcılar tek sayfada bilgilerini girerek web sitelerini kartvizit formatında oluşturup hemen yayına alabiliyorlar.

10 Dakikada Kolay Site ile “sürükle bırak” ve “modüler” özellikleri ile sektör seçimi yaparak şablon belirleme, gömülü video ekleyip oynatma,sosyal medya eklentileri ekleme, özel kod ekleme gibi modüllerle profesyonel bir web sitesi yapmak mümkün.

WordPress bilindiği gibi dünya çapında birçok profesyonel blog sahibinin tercihi. Geniş özellikleri ve eklenti yapısıyla TTNET müşterilerinin kullanımında.

Joomla, dünyada en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi olma özelliği taşıyor. Geniş ölçekli şirketler ve yoğun içerikler için birebir.

Kendi Tasarımını Kullan (FTP)’da, özel tasarlanan bir dizayn ile  web sitesi yayına alıp PHP yazılım dili ve mysql veritabanı desteği ile kullanılabilir.

Her Sektöre Hizmet

Avukatlardan, manavlara, otomotiv sektöründekilerden imalatçılara kadar neredeyse her sektörden kişi, TTNET Webim ve Kurumsal e-Posta’yı kullanıyor. TTNET Webim’i, en çok otomotiv, inşaat/yapı-dekorasyon, eczacılık, emlak, turizm, üretim ve mağazacılık sektörlerindeki çalışanlar kullanıyor.

TTNET Güvencesiyle Hosting Hizmeti

Kullanıcılar, TTNET Webim ile müşteri desteğinden, alan adı güvenliğine kadar birçok konuda TTNET’li olmanın avantajlarını yaşıyorlar. Halihazırda bir işyeriniz varsa ve TTNET İşyerim paketi kullanıyorsanız TTNET Webim ve Kurumsal e-Posta’dan ek bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Üstelik TTNET Webim kapasite ve özellikler olarak piyasadaki benzerlerine göre üstün özelliklere sahip.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın