TTNET Vitamin İlköğretim’in eğitim paketleriyle ders çalışarak en çok Vitamin Puanı toplayan 10 öğrenci 5 Temmuz’da TTNET merkez ofisinde ağırlandı.

Ders çalışma motivasyonunu artıran TTNET Vitamin İlköğretim’in eğitim paketleriyle ders çalışan öğrenciler, hediyeleri olan bisiklet ve Booklet’leri TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz’ın elinden aldılar. Çocuklar ödül töreninin ardından velileriyle birlikte İstanbul’un tadını çıkardılar.

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
 1. İLKNUR DOĞANER
  16 Tem 2011 1:26 pm

  çok güzel bir organizasyondu.emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.çocuğum hayatı boyunca unutamayacağı güzellikleri sizinle yaşadı.TEŞEKKÜRLER TTNET VİTAMİN.

 2. DİLEK
  22 Tem 2011 7:02 am

  Çocukların okuldan sonra dersaneye gitmelerine gerek kaldığını düşünmüyorum. TTNET VİTAMİN programı, çocukların dersanede geçirdikleri zamandan daha kısa sürede eğlendirerek öğrenmelerini sağlayan bir eğitim program. Kızımın derslerindeki başarısını arttırmasına yardımcı olan bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  Dilek SAYAR

 3. EBRU YILDIRIM
  30 Tem 2011 10:17 am

  emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.harika bir istanbul turuydu.Kızım ve ben unutulamayacak güzel bir gün yaşadık ve herşey sizin sayenizdeydi.Yeni arkadaşlar edindik aynı zamanda.

 4. NURSEL ÖZTÜRK
  2 Ağu 2011 3:07 pm

  Evet süper bir organizasyondu çocuklarımızda biz velilerde çok eğlenceli bi gün geçirdik bize bu gururu yaşattıkları için cocuklarımıza ve onları çalışmaya teşvik ettikleri için ttnet vitamine çok teşekkür ediyoruz emeği geçenlere tekrardan teşkller

 5. BEYZA ŞİMŞEKLİ
  3 Eyl 2011 8:00 pm

  ABİMİ TEBRİK EDİYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
  4. SINIF ÖĞRENCİSİ OLARAK BU SENEDE BEN 1. OLMAK İSTİYORUM.

 6. erkan
  17 Eki 2011 3:08 pm

  gerçelten de güzeldi bu yıl da inşallah 1 . olmayı planlıyorum teşekkür ediyorum

Yorum Yapın