TTNET olarak, 2008 yılından bu yana ‘Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu’nu üstleniyor ve Milli Takımımızın her karşılaşmasında yanında olmaya büyük özen gösteriyoruz. 29 Mart Salı akşamı A Milli Futbol Takımımız, 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu’ndaki beşinci maçında, Avusturya Milli Takımı’nı 2-0 yendi. Galibiyetle taçlanan bu güzel maçta, TTNET olarak biz de stattaki yerimizi adık ve tüm taraftarlarla tek yürek olarak Milli Takımımızı destekledik. İnanıyoruz ki Milli Takımımız, ileriki maçlarda da ülkemizi başarıyla temsil edecek, taraftarların coşkusunu daim kılacak.

Türkiye; sporun, özellikle de futbolun toplumsal hayatta önemli yer tuttuğu bir ülke. Bizim kültürümüzde arkadaşlarla birlikte maça gitme veya birlikte maç seyretme alışkanlığı var. Desteklediği takıma ömür boyu sadakat göstermek, başarısız olduğunda bile takımından desteğini çekmemek çok önemli. Milli Takım’ın yeri ise çok ayrı: “Hangi takımı tutuyorsun?”  diye sorulduğunda, futbolla pek ilgilenmeyenler bile Milli Takım’ı tuttuğunu söyler. Ülkemizde taraftarlar için futbol bir “gençlik aşkı” değildir, spor yapsın yapmasın, her yaşta sporseverin kalbinde futbolun yeri ayrıdır.

TTNET olarak “sporu ve sporun evrensel değerlerini destekleyerek, Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil edecek dünya standartlarında sporcuların yetiştirilmesine hizmet etmek” amacıyla 2008 yılında Türkiye Futbol Federasyonu ile  beş yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladık. Sporcularımızın uluslararası alandaki başarılarını destekliyor ve Milli Takımımızın, ülkeminizin uluslararası alanda itibarına katkı sağladığını görmekten büyük gurur duyuyoruz.

 1. ömer
  4 Nis 2011 1:57 pm

  güzel maçtı. şapka olayı da güzeldi….

 2. ali's
  5 Nis 2011 5:30 pm

  ttnet bizi maça götür!

 3. Yeliz ÇINAR
  5 Nis 2011 7:44 pm

  Neden bizleri de davet etmiyorsunuz….

Yorum Yapın