Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, ürün ve servislerinin yanı sıra toplumsal hayata değer katan projeleriyle, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Ödülleri’nde iki ödülün sahibi oldu.

Bu kapsamda TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Banu Yılmaz, 5 Mayıs’ta Bloomberg HT’de yayınlanan Devre Arası programına katılarak, ödüle layık görülen “TTNET’le Geleceğini Netleştir” ve ‘‘TTNET Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” projelerinin detaylarını paylaştı.

TTNET’in eğitimden spora kadar birçok farklı alanda projeye imza attığını belirten Banu Yılmaz: “Bu yıl 10.su düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri kapsamında Sponsorluk İletişimi kategorisinde TTNET’le Geleceğini Netleştir ve TTNET Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu projelerimizle iki ödüle layık görüldük. Bu ödüller, içinde yaşadığımız topluma fayda sağlama yolunda doğru adımlar attığımızı gösteriyor. TTNET olarak başarılı projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın