TTNET, eğitime destek vermek amacıyla sürdürdüğü TTNET’le Geleceğini Netleştir projesi ile; sektördeki son gelişmeleri ve trendleri paylaşarak yaratıcı üniversite gençliğini bu alanlarda proje üretmeye teşvik ediyor ve onlara kişisel gelişim eğitimleri vererek, geleceğe daha emin adımlarla ilerlemeleri için ipuçları veriyor.

Mülakat heyecanı, işvereni ikna için ipuçları, iş görüşmelerinde kişisel imaj ve beden dili gibi konularda faydalı bilgilerin de paylaşıldığı proje ile bugüne kadar Türkiye çapında 54 ilde 70 üniversite ziyaret edilerek yaklaşık 40.000 öğrenciye ulaşıldı.

 

“TTNET’le Geleceğini Netleştir” projesi kapsamında gençler aynı zamanda önerilerini paylaşma fırsatı buldu”lar. Tivibu için 8.954; TTNET Müzik için 10.178 ve TTNET Oyun için 8.978 adet yeni proje fikri önerildi. Muhteşem!

Bu seminer ve eğitimlere katılan tüm öğrencilere katılım belgesi verilirken, düzenlenen öneri yarışması sonucunda da her etkinlikte katılımcı öğrencilerden 1 kişiye Nokia Booklet, 4 kişiye de TTNET’in ana sponsor olduğu A Milli Futbol Takımı’nın forması hediye edildi.

 

TTNET’le Geleceğini Netleştir projesi 2011’de de üniversite gençliği ile buluşmaya devam ediyor.

 

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın