TTNET, yeni yüzü ile hayata geçen TTNET Blog’un açılışını çalışanlarına yönelik düzenlediği eğlenceli bir yarışma ile kutladı. TTNET Blog’un açıldığı gün çalışanlar masalarında, üzerinde düşünce balonu olan tişört, kalem ve bir de mektup buldu. Mektupta çalışanlardan, TTNET Blog’u incelemeleri ve blogla ilgili görüşlerini, tişörtlerdeki bu düşünce balonuna yazarak cevaplandırmaları istendi.

Yarışmanın en keyifli bölümü bundan sonra başladı. “TTNET Blog nasıl bir blog?” sorusuna yaratıcı yorumlarıyla yanıt veren TTNET’liler, tişörtleriyle beraber fotoğraflarını çektiler ve yarışmaya katıldılar.

Toplamda 80 çalışanın katıldığı yarışmada en yaratıcı yorum, yine TTNET çalışanlarının oylamasıyla belirlendi.  Yarışma sonunda en fazla oyu alarak birinci olan Fatih Cengiz, iPod Touch; ikinci olan Şeyda Kara, hard disk ve 3. olan Serkan Çelebi, Fatih Demiralp ve Murat Bulut ise dijital çerçeve kazandılar. Yarışmanın galiplerine ödülleri, TTNET Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Sayın Dr.Feridun Alkan tarafından verildi.

 

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın