Bildiğiniz gibi TTNET, 2008 yılından bu yana Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru. Bu sponsorluk vesilesiyle Belçika – Türkiye Euro 2012 Grup Eleme Maçı’nda takımımıza destek vermek için TTNET Yönetimi olarak geniş katılımlı bir basın grubu ile Brüksel’e geldik. Bu akşam ay yıldızlı formalarımızı giyerek takımımızın heyecanına ortak olmayı ve onlara varlığımızla güç vermeyi diliyoruz.

A Milli Takımımıza destek olmak amacıyla geldiğimiz Belçika’da dün (2 Haziran, Perşembe), Genel Müdürümüz Tahsin Yılmaz sözcülüğünde bir basın buluşması gerçekleştirdik. Toplantıda TTNET’in 5 yılı, sunduğu ürün ve servisler ile gelecek hedeflerine dair önemli bilgiler aktardık. Ayrıca geçen yıl Türkiye İnternet Penetrasyonu hakkında gerçekleştirdiğimiz ve kırsal kesimi de dahil ederek güncellediğimiz Pazar araştırmamızın sonuçlarını da ilk kez basın mensuplarıyla paylaştık.

Tüm bunlar kadar bizi heyecanlandıran yepyeni projemizi de ilk defa basınla bu toplantıda paylaştık:

TTNET olarak Tivibu platformu üzerinden; 12 Haziran seçim akşamı, Türkiye’de internet kaynaklı ilk canlı interaktif seçim programı Tivibu Seçim Online’ı gerçekleştireceğiz. Tivibu Seçim Online, deneyimli gazeteci Cüneyt Özdemir tarafından sunulacak. Bu programı benzerlerinden ayıran önemli özellikleri var. Bu çapta bir canlı internet yayını ilk defa yapılacak. Üstelik Facebook, Twitter gibi sosyal ağları dahil ederek, binlerce kişinin katılmasına olanak verecek interaktif bir ortam yaratılacak. Bu programda bilgi akışı karşılıklı gerçekleşecek.

İnternet yayıncılığı adına büyük bir adım olan Tivibu Seçim Online, 12 Haziran seçim günü saat 18:00 itibariyle canlı olarak yayınlanacak. Program; Tivibu Web, Tivibu Cep, www.tivibu.com.tr  ve 40’ı aşkın internet sitesinden yayınlanacak.

Sürpriz stüdyo konuklarının da katılacağı bu özel programla seçim sonuçları da adım adım takip edilebilecek. Ayrıca program Tivibu’nun Facebook sayfasından da canlı olarak izlenebilecek.

Ben bu güzel uygulamaya imza atacağımız için bir TTNET çalışanı olarak gurur duyuyorum. Türkiye’de IPTV yayıncılığını başlatan, televizyon deneyimini başka boyutlara taşıyan ve kontrolü izleyiciye veren TTNET, sunduğu içerikleri her geçen gün genişletiyor.

Yakın dönemde imza atacağımız yenilikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın