TTNET, dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan International Business Awards’dan Türkiye’ye farklı kategorilerde toplam 6 ödül getirdi.

Bu yıl 8’incisi düzenlenen ve 11 ana kategoride ödüllerin dağıtıldığı International Business Awards’da, 6 ayrı ödüle layık görülen TTNET; web, TV ve mobil cihazlar aracılığıyla yayın yapan Tivibu platformu İletişim Kampanyası ve Pazarlama Kampanyası kategorilerinde iki onur ödülü birden aldı. TTNET’in müzik platformu TTNET Müzik ise Telekomünikasyon Sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü kategorisinde onur ödülünün sahibi oldu. TTNET’in müşterilerinin her türlü ihtiyacına yanıt vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla verdiği TTNET Destek hizmeti Sosyal Medya Odaklı İletişim / Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi’nde onur ödülüne layık bulundu. TTNET ayrıca Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması kategorilerinde iki onur ödülü birden alarak başarısını taçlandırdı.

Ödüllerin sahiplerini bulduğu törene TTNET’i temsilen Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Dr. Feridun Alkan ve Dijital Medya Pazarlama Direktörü Yaman Alpata katıldı. 11 Ekim 2011 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de yapılan törende konuşan Dr. Feridun Alkan “Müşteri memnuniyetini birincil önceliği olarak belirleyen TTNET’in başarılarının bu saygın ödüllerle taçlandırılması bizi gururlandırdı. Aldığımız bu 6 önemli ödülü hak ettiğimize inanıyorum çünkü TTNET ailesi olarak müşterilerimize daima en iyisini sunmak için çalışıyoruz” dedi.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın