Benim adım Naciye, lakabım da Gözleme Naciye. Mümkünlü’ye internet geleli hayatı en çok değişenlerden biri de benim. İnternet sayesinde ben ve gözlemelerim şöhret olduk. Lezzetli gözlemelerimi herkes duydu, Türkiye’nin hatta dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, gözlemelerimin tadına bakmadan Mümkünlü’den ayrılmıyorlar.

Benim Gözleme Naciye diye adım çıkmış ama ben türlü türlü yemek, tatlı, börek, çörek yaparım. Televizyondan yemek programları izlerim,  bilmediğim yeni tarifleri de dener, kendimi geliştiririm.  Hele de Tivibu Ev aldığımdan beri bu programları daha rahat izler oldum. Neden diyecek olursanız, eskiden programlarda malzemeleri hızlı hızlı sayıp geçtikleri, yemekleri de hızlıca pişirip kenara koydukları için bir türlü tam tarifi alamaz, yemeği deneyemezdim.

Şimdi Tivibu Ev sayesinde hem kaçırdığım yemek programlarını izliyorum hem de not alamadığım yerleri durdur-izle özelliği ile durduruyor, yavaş yavaş izliyorum. Yemeği yaparken unuttuğum bir şey var mı diye de bazen programı tekrardan izliyorum. Bundan sonraki projem, dünyanın en güzel börek tariflerini bir araya toplayıp, açtığım yufkalarla farklı börekler hazırlamak. Böylece hem kendi namımı hem de Mümkünlü’nün namını daha da yayacağım. Belki de bir gün Tivibu’da yemek programı bile yaparım!  Bu arada gözleme ve böreklerimden tatmak için sizi de Mümkünlü’ye bekliyorum, ona göre!

  1. büşra
    31 Tem 2011 10:36 pm

    tivi bu gercekten cok ıyı ımkanlar sağlıyor kacrdıgımız yayınların tekrarı ıcın gunlerce beklerken artık ıstedıgımz an dururablırıorz ttnetın de butun ayrıcalıklarından yararlandıgım ıcın kendımı sanslı hssedıorum :) teşekkrler trk telekom :)

Yorum Yapın