Müzik kariyerine 1986 yılında kurduğu Mirage adlı grupta vokal yaparak başlamıştı Teoman. Grubun dağılmasından sonra ise Mavi Sakal, Indians, Black Rose, Işığın yansıması gibi gruplarda çalıştı ve sonra müzik kariyerine solo çalışmalarıyla devam etti. 1996 yılında Roxy Müzik Yarışması’nda Teoman’ın söylediği ‘Ne Ekmek Ne De Su’ şarkısı en iyi beste ödülünü alırken ‘Yollar’ şarkısı da en iyi söz ödülüne layık görüldü. Teoman’ın ilk albümü 1996 Ekim’inde çıktı.

1996 yılından 2011 yılının ortalarına kadar neredeyse her yıla bir albüm, hafızalara kazınan düetler, konserler ve sinema filmleri sıkıştırdı.

2011 yılının bir Ağustos gününde ünlü sanatçı internet sitesinde yaptığı açıklamada “Artık pes diyorum. Müziği bırakıyorum. 3 Eylül Berlin son konserimdir” demiş ve milyonlarca hayranını üzüntüye boğmuştu.

Ve Teoman internet üzerinden “elveda” dediği müziğe, internet üzerinden “merhaba” diyor son albümü ile Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik ile kavuşuyor hayranlarına.

İlk kez TTNET Müzik’te hayranlarıyla buluşan yeni albümün adı Aşk & Gurur Remiksler”.

Müzikseverler, Teoman’ın yeni remiks albümünü TTNET Müzik’te ücretsiz olarak dinleyebildikleri gibi, TTNET Müzik paketi satın alarak indirebilme şansına da sahipler.

Teoman’ın son remiks albümüyle birlikte Teoman’ın kariyeri boyunca yayınladığı tüm albümleri de TTNET Müzik’te yüksek kalitede ve ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

“Aşk & Gurur Remiksler”i ve Teoman’ın tüm albümlerini, TTNET Müzik paketi satın alarak indirebilmek de mümkün. TTNET Müzik’ten şarkı indirebilmek için TTNET Müzik Paketi’ne ayda sadece 3 TL’ye üye olarak, 100 şarkı indirebilir ya da mobil ödeme ile 4 TL’ye 100 şarkı paketi satın alabilirsiniz.

“Aşk & Gurur Remiksler”de, daha önce Lady Gaga, Rihanna, U2, Katy Perry gibi dünyaca ünlü pek çok ismin şarkılarını emanet ettiği Chew Fu’nun hazırladığı remiks şarkılar yer alıyor. Ayrıca ünlü DJ ve aranjör İskender Paydaş’ın da albümdeki remikslerde imzası var.

TTNET Müzik’te yer alan 3 milyona yakın şarkı, TTNET Müzik internet sitesinin yanı sıra; TTNET Müzik iPhone, iPad uygulamaları ile Android tabanlı cihazlar için geliştirilen TTNET Müzik Android uygulaması üzerinden de ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

Teoman’ın son albümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.ttnetmuzik.com.tr/#album-Ask___Gurur_Remiksler-267066

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın