“Başkanım ‘senin domatesini bütün dünya yiyecek’ dediğinde önce inanmamıştım. Sonra sağa sola sordum. Mümkünmüş. İnternette site yapılıyormuş, kim ne mal satıyor, ne hizmet veriyorsa yazıyormuş. İsteyen resim de koyuyormuş. İnternette arama yapanlar da, ta dünyanın öbür ucundan bile seni buluyormuş.

TTNET İşyerim Paketi’nde Webim diye bir hizmet var. Webim ile kendi işletmemin adını taşıyan bir alan adı aldım, ücretsiz olarak web sitemi oluşturdum. Artık benim de bir web sitem var. Domatesin, biberin, patlıcanın en kralını web siteme koydum, hepsini teker teker tanıtıyorum. Hem Türkiye’nin dört bir yanından hem de yurt dışından siparişler geliyor. TTNET İşyerim Paketi’nden kurumsal e-posta adresi de aldım, müşterilerimle internet üzerinden iletişim kuruyorum. İşlerim şimdi daha iyi.”

 

  1. Ruhsar Soğancı
    5 Nis 2011 8:21 am

    Yeni Türk Ticaret kanununa göre her şirketin bir web sitesi olması zorunlu hale geldi. TTNET İşyerim hizmetinin firmaların bilinirliği arttırmak yanında hesaplı paket alternatifleri ile bu ihtiyaç için de ilaç gibi bir çözüm olduğunu düşünüyorum :)

Yorum Yapın