Günümüz dünyasında yapmak istediklerimizi 24 saate sığdırabilmek neredeyse imkansız. Zamanı verimli kullanmayı bilmenin artık kişisel ve profesyonel alandaki gelişimimizi belirleyen en önemli faktörler arasında olduğunu düşünüyorum.

Bu yazıyla eğitiminize ayırdığınız zamanı daha verimli kullanmanızı sağlayacak servisimiz TTNET ProG’den bahsetmek istedim sizlere.

TTNET ProG, kullanıcılarının hayatına değer katan bir eğitim platformu. Onlarca yıllık uzaktan eğitim tecrübesine dayanan ve yüzlerce uzman tarafından geniş bir yelpazede hazırlanan TTNET ProG eğitim paketleri, kişisel gelişime her açıdan katkı sağlamayı amaçlayan çok zengin içeriklerden oluşuyor.  İngilizce’den ekonomiye, sağlıktan yaşam kültürüne, ekonomiden bebek bakımına kadar geniş bir yelpazede eğitim paketlerinden oluşan TTNET ProG platformumuzda yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor.

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca eğitimlerinin yanı sıra “Canlı Canlı İngilizce” dersleri ile etkileşimli bir eğitim olanağı da sunuluyor. “Canlı Canlı İngilizce” sınıflarında kullanıcılar haftanın her günü kendi belirledikleri zaman dilimlerinde bilgisayarla sesli ve görüntülü konuşarak derslere katılma fırsatını yakalıyorlar.

Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, genç profesyoneller ve hobi meraklısı tüm bireylere yönelik bu eğitimler sonunda kullanıcılara geçerliliği olan sertifikalar da veriliyor.

TTNET ProG’de sadece kişisel gelişim olanağı değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da sunuyoruz. Bu, sosyal ağ kullanıcılarının birbirleriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine imkan veriyor. Kullanıcılar, TTNET ProG içerisinde gruplar oluşturabiliyorlar. Bu gruplar içerisinde çevrimiçi veya farklı sosyal etkinlikler düzenlenmesi de mümkün oluyor. Bu şekilde yaratılan sosyal veya iş amaçlı ağlar, kullanıcıların çevresini genişletiyor. TTNET ProG’ye ilişkin detaylı bilgiye http://www.ttnetprog.com.tr/ den ulaşabilirsiniz.

Konfüçyüs’ün çok sevdiğim bir sözü vardır: “Bilgiye sahip olarak doğmuş birisi değilim. Öğretmeyi seviyorum ve öğrenmeye çalışıyorum.”  Unutmamak gerek, hayatta en başarılı insanlar, en iyi bilgiye sahip olanlardır….

Herkese başarılar dilerim.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın