TTNET olarak müşterilerimizin hiper hızlı internet sahibi olabilmeleri için durmadan, yorulmak nedir bilmeden çalışıyoruz.

Türk Telekom’un altyapı yatırımlarını artırarak devam ettirmesiyle , her geçen gün daha çok müşterimiz daha yüksek hızlara erişebilir hale geliyor. Müşterilerimizin yüksek hızlı paketlere geçerek hiper hız deneyimler yaşamaları ve  kaliteli bağlantı ile internet keyiflerini katlamaları her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Bizleri fiber internet pazar liderliğine taşıyan hizmetimiz FİBERNET’in hızını gösterebilmek için bugüne kadar çok sayıda fikri değerlendirdik ve heyecanla yapılan uzun çalışmaların sonunda hiper hızının anlatılamayacağına ancak yaşanabileceğine karar verdik. Bunu da “FİBERNET’in Hızı Anlatılmaz Yaşanır” reklamlarıyla göstererek hiper hızı duymayan kalmasın dedik.

Sonra mobil operatörlerden kat be kat yüksek bağlantı hızlarını sağlayabildiğimiz su götürmez bir gerçekken, bunu bir kere de bağımsız bilimsel bir araştırma ile kanıtlayıp taçlandıralım istedik  ve düştük yollara…  Öncelikle Türkiye İstatistiki Bölge Birimleri Sınıflandırması’na göre Türkiye’yi temsil eden 26 ili belirledik. Zihinlerde hiçbir kuşkuya yer bırakmayacak şekilde il sayısını ve örneklem sayısını en anlamlı sonuç üretebilecek seviyede olması için artırdık. Toplam 37 bin 786 ölçüm ile şu ana kadar Türkiye’de gerçekleştirilen, uluslararası ETSI standartlarına ve BTK’nın ulusal 3G ölçüm standartlarına uygun olan standart ve regülatif düzenlemelerle en geniş çaplı hız testi üzerine titiz bir çalışma yürüttük.

Yapılan araştırmanın sonuçları gösteriyor ki, hiper hızlı internet bağlantısı sayesinde en fazla hıza sahip müşteri yine TTNET müşterisi oldu. TTNET FİBERNET, “En hızlısıyım.” diyen mobil operatörden bile ortalama 3 kat daha hızlı!

Bu güzel sonucu, “Katlama Sanatı” reklam filmiyle, tüm Türkiye’ye ilan ediyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=gl5ZqfqZKkA

TTNET’li hızını katlamaya devam edecek…

Biz de FİBERNET ile hızımızı katlamak istiyoruz diyorsanız www.ttnet.com.tr ya da 444 0 375’ten hemen  başvuru yapabilirsiniz.

Araştırma detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın