TTNET Blog nasıl bir blog?

TTNET Blog; projelerimizi, anılarımızı, hedeflerimizi, çalışanlarımızın farklı bakış açılarıyla kaleme aldıkları yazıları, şirketimizin güncel haberlerini ve çok daha fazlasını bulacağınız bir blog.

TTNET Blog, keyifli editör yazılarıyla zenginleşen, zaman zaman bloggerları yazılarıyla konuk eden, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri ilk elden duyuran bir blog...

TTNET Blog dünyasına hoş geldiniz diyor ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz.

İnternette bağlandığınızda ilk olarak ne yapıyorsunuz?

Sonuçlara Bak

Loading ... Loading ...
7 Ağustos 2012

Oyunseverler, Türkiye için yarışarak altın madalya kazanacak!

Yazar: Fatih Yalçınkaya - Ürün Yönetimi Uzmanı

Şirketimizin dijital oyun platformu Playstore, 2012 Londra Olimpiyatları’nın resmi bilgisayar oyunu “London 2012”yi oyunseverlerle buluşturdu.

Spor oyunu denince akla ilk olarak PES ve Fifa gelse de, şu an dünyanın gözlerinin çevrildiği Londra 2012 olimpiyatlarının oyunu da, sporseverlere benzersiz bir olimpiyat deneyimi yaşatıyor.

“London 2012”de 35’ten fazla dalda yarışabiliyorsunuz.  Ülkenizi temsil edebiliyor, aldığınız her madalya ile ülkenizi sıralamada daha üstlere çıkarabiliyorsunuz. Özellikle online mod’u sayesinde kendi ülkenizi temsil etmek çok daha keyifli. Spor oyunlarını seviyor ve Olimpiyat Oyunları’nı yakından takip ediyorsanız “London 2012”yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını yaşamak isteyen bir spor ve oyunseverseniz sizleri heyecanlı vakit geçirmeniz için Playstore’a bekliyoruz.

Detaylı bilgi: http://www.playstore.com/#!/oyun/london-2012

6 Şubat 2012

Oyun Deyip Geçmeyin…

Yazar: Cenk Yapıcı - Medya İlişkileri Uzmanı

Oyun deyip geçmeyin… 1980’lerde çocuk olmak bir başkaydı; çocuk olarak o zamanki teknolojinin kıt kaynakları bir şekilde avantaja taşımayı iyi bilirdik. Televizyon az ve öz izlenirdi; tek kanalda belliydi çocuk programlarının, Kara Şimşek’in, Yakari’nin, Voltron’un saatleri. Ne internet vardı ne de bilgisayar… Bazen beyaz eşya dükkanlarının önünden geçerken görürdük kara kutu Atari’leri, Commodore64’leri. Yalvarırdık anamıza babamıza bizim de olsun diye; ağlardık ‘bizde niye yok?’ diye; alınmazdı, yine de kaybetmezdik umudumuzu. Neyse ki her mahallede mutlaka zengin bir arkadaş olurdu. Kendileriyle kış aylarında okulda kurulan kankalıkların, yaz tatillerindeki geri dönüşü oldukça verimli ve eğlenceli olurdu. Yazları sabahtan öğlene kadar sokakta koşturduktan sonra çokoprensler, çilekli sütler ve bisküviler alınır, o kral arkadaşların evlerine gidilirdi; televizyonda oyun oynamaya.

Televizyona bağlanan basit bir kutu ve yamalı joysticklerdi mutluluk. Oyunlar öylesine kalitesizdi ki, şu an piyasadaki en dandik telefonda olan oyunlardan bile daha dandikti. Kare kare adamlarla saatlerce oyunlar oynanır, genişlerdi hayal dünyamız. Büyüdük biraz; …

17 Mart 2011

Playstore’la Oyunlara, Dünya İle Aynı Anda Ulaşılacak

Yazar: NETyazar

TTNET; 17 Mart 2011 tarihinde, Sapphire’de gerçekleştirdiği basın toplantısıyla, oyun tutkunlarının buluşma noktası haline gelecek yeni oyun platformu Playstore’u tanıttı. Playstore’un açılışı, efsane oyun Crysis’in devam niteliğindeki yeni oyunu Crysis 2’nin Türkiye lansmanı ile birlikte gerçekleştirildi.…