TTNET Blog nasıl bir blog?

TTNET Blog; projelerimizi, anılarımızı, hedeflerimizi, çalışanlarımızın farklı bakış açılarıyla kaleme aldıkları yazıları, şirketimizin güncel haberlerini ve çok daha fazlasını bulacağınız bir blog.

TTNET Blog, keyifli editör yazılarıyla zenginleşen, zaman zaman bloggerları yazılarıyla konuk eden, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri ilk elden duyuran bir blog...

TTNET Blog dünyasına hoş geldiniz diyor ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz.

İnternette bağlandığınızda ilk olarak ne yapıyorsunuz?

Sonuçlara Bak

Loading ... Loading ...
31 Ağustos 2012

Ödül maratonu

Yazar: Ceyhun Göcenoğlu - Sektörel İlişkiler Müdürü

Takdir edilmek, en önemli insani ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. Psikolojide ele alınan Maslow ihtiyaçlar hiyerarşisinde olduğu gibi birçok bilimsel çalışma da bulunmakta.

Emeklemeye başladığımız günden itibaren başardığımıza inandığımız her şey için takdir edilmeyi bekleriz. Bu ihtiyaç her türlü meslekte de kendini farklı biçimde gösterir.

Bir sporcu olimpiyatta madalya kazandığında, bir yönetmen Oscar, bir bilim adamı Nobel ödülünü aldığında verdiği tepkileri, yaşadığı mutluluğu hatırlamamız yeterli olacaktır. Bu ödülleri kazanmak üzere katılınan yarışmalar, festivaller, başvurular katılımcılar için değerli geri bildirimleri de getirir.

Şirketlerin insani özellikler taşıyıp taşımadıkları kurumsal yönetim ve işletme gibi sosyal bilimlerin araştırma konularından biri. Geri bildirim alıp süreçlerini geliştirerek müşterileri ve çalışanları için en iyi sonuçları alma isteği şirketler için de geçerlidir. Tüketici ve çalışan memnuniyet anketleri, kurumsal ödüller, bu geri bildirimlerin en detaylı ve somut örneğidir. Zira başvuruları hazırlarken hem içerik hem de sunum açısından ince bir çalışma yapılmakta, süreçler ve sonuçlar belki de hiç olmadığı kadar farklı detaylarla …

16 Ağustos 2012

TTNET’e, Stevie Awards’dan 10 ödül birden geldi!

Yazar: Lebin Ebru Çokişler - TTNET Kurumsal İletişim Direktörü

Dün akşam aldığımız haber bize güzel bir heyecan yaşattı. Markamız dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards 2012’de 10 ödül birden kazandı!  

TTNET’e altın ödülü “yılın en iyi ürün ya da servisi” seçilen TTNET’in dijital oyun platformu “Playstore” getirdi. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen organizasyonda, Genel Müdürümüz Tahsin Yılmaz da “telekomünikasyon dalında yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

 

Stevie Awards’dan kazandığımız ödüller:

 

Altın Stevie

*TTNET’in dijital oyun platformu Playstore: Yılın En İyi Yeni Ürün ya da Servisi – Medya ve Eğlence

 

Gümüş Stevie

*TTNET: Yılın Yenilikçi Şirketi- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi

*TTNET: İnovatif Şirket

*Tahsin Yılmaz: Telekomünikasyon Sektöründe Yılın Yöneticisi

 

Bronz Stevie

*TTNET Pratik Çözüm: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi- Tüketici Ürünleri

*TTNET SEP Programı: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi-Telekomünikasyon-Servis

*Türkiye’de İnternet’in 19. Yıldönümü: Sosyal Medya Odaklı Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası

*Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek: Yılın Kurumsal …

20 Nisan 2011

Altın Pusula TTNET’i Gösterdi

Yazar: NETyazar

TTNET, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”nde, Sponsorluk İletişimi kategorisinde “TTNET’le Geleceğini Netleştir” ve ‘‘TTNET Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” projeleriyle, Altın Pusula büyük ödüllerinin sahibi oldu.