TTNET Blog nasıl bir blog?

TTNET Blog; projelerimizi, anılarımızı, hedeflerimizi, çalışanlarımızın farklı bakış açılarıyla kaleme aldıkları yazıları, şirketimizin güncel haberlerini ve çok daha fazlasını bulacağınız bir blog.

TTNET Blog, keyifli editör yazılarıyla zenginleşen, zaman zaman bloggerları yazılarıyla konuk eden, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri ilk elden duyuran bir blog...

TTNET Blog dünyasına hoş geldiniz diyor ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz.

İnternette bağlandığınızda ilk olarak ne yapıyorsunuz?

Sonuçlara Bak

Loading ... Loading ...
19 Haziran 2012

Mukaddes Teyze’ye de İnternetle Hayat Kolay…

Yazar: Cenk Yapıcı - Medya İlişkileri Uzmanı

Şirketimizin “bilişim toplumu olma” hedefi doğrultusunda, toplumun eğitim seviyesinin yükseltilmesi ve kişilerin iletişim teknolojilerinin sunduğu sosyo-ekonomik gelişim fırsatlarından faydalanılması amacıyla hayata geçirdiği “İnternetle Hayat Kolay” isimli kurumsal sosyal sorumluluk projesi geçtiğimiz ay İzmir Çiğli’de T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla başladı.

İzmir’deki eğitim TIR’ımıza gelen öğrenciler interneti anlama ve öğrenme, e-posta kullanımı, bankacılık işlemleri, sosyal ağlar ve bloglar, görüntülü haberleşme, internette alışveriş ve internette güvenlik konu başlıkları altında bilgi alıyorlar. Proje kapsamında İnternetle Hayat Kolay Eğitim TIR’ı içerisinde oluşturulan 25 kişilik sınıfta her bireyin kullanımına ayrılmış diz üstü bilgisayarlar tahsis edilirken, katılımcılara teknolojideki son gelişmeler, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından aktarılıyor. İnternetle daha önce tanışmamış kişilere internet eğitimi verilmesi hedeflenen projemize, okuma ve yazma bilen, 12 yaşını doldurmuş herkes başvurabiliyor. TIR’ımızda bugüne kadar ev hanımından, lise öğrencisine, yaşlısından gencine birçok profil eğitim aldı ve almaya da devam edecekler.

Eğitime katılan öğrenci profillerinin içinde en renklilerinden biri Mukaddes Sezer. …

14 Şubat 2012

Tivibu ile bu Sevgililer Günü’nde “Aşk Olsun”!

Yazar: NETyazar

Tivibu, 14 Şubat Sevgililer Günü için; İstanbul’da Cevahir AVM’de, İzmir’de Agora AVM’de ve Ankara’da AnkaMall AVM’de etkinlikler düzenledi. AVM’lerde kurulan Tivibu standlarında eğlenceye dahil olan herkese bir aylık bedava Web kullanım kartı hediye edildi.

Tivibu bu etkinliklere katılamayan siz değerli izleyicilerini unutmadı. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Tivibu Ev ve Web’de, paket farkı olmaksızın tüm kullanıcıların yararlanabileceği bir film klasörü oluşturdu.

“Aşk Olsun” adlı bu kampanya klasörü “Seç İzle” servisinde “Film” başlığı altında bulabilirsiniz.

 

İşte 14-29 Şubat tarihleri arasında Aşk Olsun klasöründe yer alacak 17 film

NO

ORİJİNAL FİLM ADI TÜRKÇE FİLM ADI

TÜRÜ

1

Aşk Tesadüfleri Sever Aşk Tesadüfleri Sever

Dram

2

Blonde Ambition Hırslı Sarışın

Romantik Komedi

3

Caramel Karamel

Romantik Komedi

4

Dirty Dancing 2 Kirli Dans 2

Dram

5

Double Wedding Çifte Düğün

Komedi

6

Extract Çiçek Esansı

Komedi

7

Gelecekten Bir Gün Gelecekten Bir Gün

Romantik Komedi

8

I Do (But I Don’t) Yapardım Ama…

Romantik Komedi

9

I.Q
10 Şubat 2012

Yetenekli gençler ve yaratıcı projelerle Türkiye’nin geleceğine el ele…

Yazar: Lebin Ebru Çokişler - TTNET Kurumsal İletişim Direktörü

Sevgili girişimci gençler,

TTNET tarafından Ekim 2011 tarihinde başlatılan “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi 2012 yılında eğitim programına hızla devam ediyor. TTNET olarak “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projemize, ikinci yılında da yetenekli gençleri eğitime davet ediyoruz.

İZMİR-ESKİŞEHİR-ADANA-ERZURUM-ANKARA-DİYARBAKIR-TRABZON-KAYSERİ-SAMSUN-İSTANBUL illerinde gerçekleşecek eğitimler 3’er gün sürecek. MIT Enterprise Forum Türkiye tarafından gençlere; müşteri segmentleri, değer konumlandırması, müşteri ilişkileri, gelir kaynakları, maliyet yapısı, stratejik ortaklıklar gibi başlıkları içeren dokuz aşamalı iş modeli geliştirme eğitimi verilecek. Bu eğitimlerin sonunda MIT Enterprise Forum Türkiye katılım belgesi almaya hak kazanacaksınız.

İzmir eğitimi 22-23-24 Şubat 2012 tarihlerinde Gediz Üniversitesi, Menemen Kampüsü’nde gerçekleşecek ve İzmir eğitim açılışında T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Binali Yıldırım katılımlarıyla bizleri onurlandıracak.

Sizlere yaratıcı ekonomiyi tanıtmak ve yeteneklerini bu vizyon doğrultusunda geliştirmelerini sağlamak için verilecek eğitimlerin başvurularını almaya başladık.

Yaratıcı ekonominin sunduğu fırsatları keşfetmek, sektörün ihtiyacı olan alanlarda seçkin eğitimlerden ücretsiz faydalanmak, sektörün başarılı …