2008 yılından bu yana Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru olan TTNET’in, Yönetim Takımı ve geniş bir basın grubu Belçika – Türkiye Euro 2012 Grup Eleme Maçı’nda buluştu.

TTNET Yönetim Takımı, basın grubuyla birlikte Belçika – Türkiye Euro 2012 Grup Eleme Maçı’nı izleyerek Türk A Milli Takımı’na destek oldu. Ayrıca TTNET, Belçika’nın başkenti Brüksel’de bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısı sırasında ay-yıldızlı formayı giyen TTNET Yönetim Takımı, TTNET ailesi olarak büyük ve başarılı bir takım ruhuyla çalıştıkları mesajını verdi.

Yılmaz, 12 Haziran’da ilk kez canlı olarak Tivibu Web ve Tivibu Cep’ten genel seçim sonuçlarını seçmenlere aktarmak için özel bir seçim programı hazırlığında olduklarını da açıkladı. Bu özel seçim programının  40’ı aşkın internet sitesinden de canlı olarak takip edilebileceğini iletti.  Program için hazırlanan reklam filmi de ilk kez basın mensuplarına sunuldu.

Toplantıda Türkiye’de internet penetrasyonu hakkında gerçekleştirilen en kapsamlı pazar araştırması olan PC ve İnternet Penetrasyon Çalışması’nın güncel sonuçları da paylaşıldı. Kırsalı da kapsayan araştırma Türkiye’nin internet ve bilgisayar haritasını ilginç verilerle ortaya koydu.

Seyahatin 2.  gününde TTNET üst yönetimi ve basın mensupları Belçika’nın tarihi dokusuyla ünlü Brugge’da bir şehir turu da yaptılar. 300 yıldır dokusunu koruyan bu güzel şehrin ünlü su kanallarında sal gezintisi yapan grup, Brugge şehrinin merkezinde yer alan tarihi bir restoranda da yemek yedi.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın