Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru TTNET’in Yönetim Takımı ve 19 kişilik bir basın grubu,  Avusturya – Türkiye 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu Maçı’nda bir araya geldi.

Gezi kapsamında 6 Eylül’de Viyana da bulunan Albertina Müzesi’nde düzenlenen basın toplantısıyla TTNET’in Tivibu platformunda yapacağı yeni atılımlar basın mensupları ile paylaşıldı. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ve TTNET yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısında Tivibu’ya özel ilk spor kanalı SPORTİVİ’nin, Tivibu Web ve Tivibu Cep’ten sonra Tivibu Ev’de de yayına girdiği aktarıldı. Ayrıca program için hazırlanan tanıtım filmi de basın mensuplarına sunuldu.

Toplantıda, Tivibu Cep uygulamasını dünyanın en yaygın mobil işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sistemini kullanan cep telefonları ve Motorola Xoom tabletlerde yayına alındığı aktarıldı. Ayrıca, Tivibu platformundaki bir diğer yenilik olan Ipsos KMG araştırma firması işbirliğiyle Tivibu Ev platformunda hayata geçirilecek olan anket uygulamasının detayları katılımcılarla paylaşıldı.

Basın toplantısının ardından TTNET Yönetim Takımı, basın grubuyla birlikte ERNST-HAPPEL Stadyumu’nda gerçekleşen Türkiye – Avusturya 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu Maçı’nı izleyerek A Milli Takımımıza destek oldu.

Gezinin ikinci günü Viyana’nın ünlü orman bölgesinde yer alan bir restoranda yenilen öğlen yemeğinin ardından, Avusturya tarihinin önemli isimlerinden Maria Teresa’nın yaşadığı Schönbrunn Sarayı ziyaret edildi.


  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın