TTNET, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”nde, Sponsorluk İletişimi kategorisinde “TTNET’le Geleceğini Netleştir” ve ‘‘TTNET Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” projeleriyle, Altın Pusula büyük ödüllerinin sahibi oldu.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 10.su düzenlenen  “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”nde,  iki ödüle layık görüldü.

TTNET, “Sponsorluk İletişimi” kategorisinde, eğitim alanında “TTNET’LE GELECEĞİNİ NETLEŞTİR” ve spor alanında ‘‘TTNET TÜRK FUTBOL MİLLİ TAKIMLARI ANA SPONSORLUĞU’’ projeleriyle Altın Pusula büyük ödüllerinin sahibi oldu.

18.04.2011 tarihinde Condrad Otel’de düzenlenen ödül töreninde bu iki ödülü, TTNET adına,  Kurumsal İletişim Direktörü Sayın Banu Yılmaz aldı. Düzenlenen ödül töreninin ardından konuşan Sayın Yılmaz; “Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programı olan ‘Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ kapsamında iki ödül birden kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Böylesine prestijli bir ödül organizasyonunda; ‘TTNET’le Geleceğini Netleştir’ ve ‘TTNET Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu’ projelerimizle ödül kazanmak, toplumumuza fayda sağlama konusunda ne kadar doğru çalışmalar yaptığımızın bir göstergesi. Bu ödüller, hedeflerimiz için bizlere daha da güç verdi. Önümüzdeki dönemde toplumsal hayata değer katan, Türkiye’nin marka değerini yükselten projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın