TTNET, kurumsal sosyal sorumluluk hedefleri çerçevesinde “TTNET Teknoloji Elçileri” projesini hayata geçirdi. Proje, internetin etkin ve güvenli kullanımına dair farkındalık yaratma ve bilgi toplumuna katkıda bulunma amacıyla düzenleniyor.

TTNET Teknoloji Elçileri projesinin bu yılki çalışması kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliği ile Türkiye’nin 40 farklı ilinden başarılı öğrenciler belirlendi.  İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret ile başlayan program, 3 gün süren atölyelerden oluşan eğitim kampı ile devam etti. Çocuklar,“Artık Benim de Bir Blogum Var”, “İnterneti Keşfediyorum” “İnternetteyim, Güvendeyim” isimli atölye çalışmalarına katıldılar. Son gün“Ritm Atölyesi” ile çocuklar kampta edindikleri bilgileri slogan olarak ritm çalışması ile tekrar etme fırsatı buldu. Kamp sonunda TTNET Teknoloji Elçisi olan çocuklar, öğrendiklerini arkadaşlarına ve ailelerine yaygınlaştıracaklarına söz vererek kamptan ayrıldılar.

 1. ZEHRA ATALAY
  22 Kas 2011 7:42 pm

  Bu proje için tüm ttnet yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür ederim.Benim oğlum da(BERKE ATALAY-KÜTAHYA)bu projeye katılan öğrencilerden birisi.Bu kamp sonrasında oğlumun ufku genişledi ,meslek seçiminde yeni düşünceler oluştu,yeni arkadaşlar edindi,daha önce görme fırsatı olmadığı yerler gördü ve çok eğlendi..tekrar teşekkür ederim..

 2. İzgi
  2 Ara 2011 12:50 pm

  Aaa, ben Berke Atalay’ı tanıyorum. Ben de İzgi, TTNET Teknoloji Elçileri projesiyle İstanbul’a gittim, tahmin edemeyeceğim kadar eğlendim. Tüm TTNET yetkililerine teşekkürler!

 3. Ferize
  13 Ara 2011 6:02 pm

  Ben Ferize . Teknoloji Elçileri projesi muhteşemdi. Çok eğlendik ve arkadaşlar edindik . TTNET’e teşekkürler 😀

 4. oğulcan
  19 Ara 2011 9:14 pm

  ben oğulcan ben de ordaydım.çok eğlendik..proje için herkese teşekkürler…

Yorum Yapın